+32 14 40 39 40
Hertenstraat 58, 2300 Turnhout

Team

Ons team bestaat uit stuk voor stuk vakkundige, integere medewerkers met oog voor detail. Van bij het eerste contact wordt één van onze accountmanagers uw exclusief aanspreekpunt. Deze volgt uw dossier van dichtbij op, geeft deskundig advies tijdens elke fase van het proces en zorgt voor de nodige feedback. Samen met u zoekt hij of zij steeds naar de beste oplossing waarbij u steeds het overzicht behoudt.

Griet3

+32 14 40 39 44
Griet@pdm.be

Griet Geukens
Orderbegeleiding

Cindy

+32 14 40 90 40
contact@pdm.be

Cindy Van Cleuvenberg
Productie

bartj

+32 14 40 39 43
BartJan@pdm.be

Bart Janssen
Boekhouding

sancho4

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Sancho Melis
Productie

Jan VC2

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Jan Van Calster
Productie

An L

+32 14 40 39 41
Ann@pdm.be

Ann Leirs
Sales

Jef H3

+32 14 40 90 59
jef.horemans@pdm.be

Jef Horemans
Sales

Danny2

+32 14 40 39 48
danny@pdm.be

Danny Moelans
Productie

Nic2

+32 14 40 90 40
contact@pdm.be

Nic Verboven
productie

JHV

+32 14 40 39 40
Jan@pdm.be

Jan Van Hal
Bestuurder

JAN VT

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Jan Van Tongerloo
Productie

su2

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Su Van Doninck
Productie

Bart P 2web

+32 14 40 90 56
Bart.prinsier@pdm.be

Bart Prinsier
Boekhouding

Bea

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Bea Van Eemeren
Productie

Jos Van Hal3

+32 14 40 90 59
jos@pdm.be

Jos Van Hal
Sales

Jan Caers

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Jan Caers
Productie

Kelly2

+32 14 40 39 49
Kelly@pdm.be

Kelly Joos
Orderbegeleiding

Ellen 9

+32 14 40 90 58
Ellen@pdm.be

Ellen Ooms
Orderbegeleiding

Andre 1

+32 14 40 39 40
Andre@pdm.be

André Pauwels
Bestuurder

Jan B 1web

+32 14 40 90 57
JanBuy@pdm.be

Jan Buyens
Orderbegeleiding

Esther 2 web

+32 14 40 90 51
esther@pdm.be

Esther Pauwels
Calculatie

+32 14 40 90 52
lien@pdm.be

Lien Vervoort
Orderbegeleiding

+32 14 40 39 40
contact@pdm.be

Kris Willemsen
Productie

Contacteer ons